Wyłączenie z użytkowania części placu zabaw dla dzieci w Parku Mirowskim

Opublikowany: 14 lipca 2016 10:25:22, przez Iwona Twarowska

Część placu zabaw w Parku Mirowskim została zamknięta w związku z zagrożeniem dla bezpieczeństwa użytkowników, w szczególności dzieci, spowodowanym rozłamaniem, podczas niedawnej burzy, korony kasztanowca rosnącego na skarpie górki. Spadające gałęzie uszkodziły wyposażenie górki. ZTP otrzymał już decyzję Stołecznego Konserwatora Zabytków zezwalającą na usunięcie uszkodzonego drzewa. Wycinka nastąpi prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu. Potem wykonane zostaną niezbędne prace remontowe i naprawcze urządzeń zabawowych. Do czasu zakończenia wszystkich prac i potwierdzenia, że obiekt jest bezpieczny, część placu zabaw będzie zamknięta. ZTP dołoży wszelkich starań aby okres wyłączenia części placu zabaw w Parku Mirowskim był jak najkrótszy. Zapraszamy również dzieci i ich opiekunów na inne palce zabaw administrowane przez ZTP. Najbliższe znajdują się przy Al. Solidarności 91, przy ul. Pańskiej 3, w Ogrodzie Krasińskich oraz przy ul. Dzielnej 5.