Doposażenie placów zabaw oraz siłowni plenerowych na terenach administrowanych przez ZTP

Opublikowany: 29 sierpnia 2016 12:03:16, przez Monika Kłosek

Zarząd Terenów Publicznych w sierpniu br. zakończył działania związane z doposażeniem trzech placów zabaw dla dzieci zlokalizowanych przy ul. Cichej, w Parku Janiny Porazińskiej przy ul. Ludnej i w Parku im. Marszałka Rydza-Śmigłego przy ul. Wilanowskiej oraz czterech siłowni plenerowych zlokalizowanych w Parku Mirowskim przy ul. Grzybowskiej, w Parku im. Marszałka Rydza-Śmigłego, na zieleńcu pod Gnojną Górą przy ul. Bugaj i na zieleńcu u zbiegu ul. Karmelickiej i ul. Anielewicza. W ramach tego zadania wykonany został następujący zakres prac:

- na placu zbaw przy ul. Cichej w ramach uzupełnienia programu funkcjonalno -przestrzennego zamontowano nowe urządzenia zabawowe: huśtawka "Baranie Rogi", huśtawka "Smyk", karuzela "Jarek" i bujak "Piłka”, dwa stoliki do zabawy piaskiem, a także wykonano nawierzchnię syntetyczną pod nowymi urządzeniami,

- na placu zabaw w Parku im. Marszałka Rydza-Śmigłego przy ul. Wilanowskiej wymieniona została wyeksploatowana piaskownica,

- na placu zabaw w Parku Janiny Porazińskiej wymieniony zostało wyeksploatowany wielofunkcyjny zestaw zabawowy oraz wykonana została korekta ustawienia pozostałych urządzeń zabawowych zapewniająca bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom,

- program użytkowy czterech siłowni plenerowych wzbogacony został o podwójne drążki do podciągania oraz wykonywania ćwiczeń kalistenicznych.

Jako administrator, Zarząd Terenów Publicznych serdecznie zaprasza na powyższe place zabaw i siłownie plenerowe.

Koszt realizacji zadania wyniósł 105 556,74 zł. brutto.